Pokoje u Frani - Węgierska Górka
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Węgierska Górka. Powrt na stron gwn

Jesteś 3962
gościem
na naszej stronie


Start


Obiekt położony w Beskidach.

W budynku znajdują się pokoje 1, 2, 3 i 4 os. Każdy z pokoi wyposażony jest w odbiornik TV, dostęp do balkonu oraz piękny widok na okoliczne góry i lasy. Obiekt dysponuje kuchnią wraz z wyposażeniem (lodówki, piec gazowy itp). Wieczór w naszym obiekcie możesz spędzić we wspaniałej atmosferze, przy grillu, który znajduje się w ogrodzie obok domu. Posiadamy ogrodzony teren z miejscem na ognisko, możliwością grillowania i odpoczynku na świeżym powietrzu. Do dyspozycji naszych gości jest bezpłatny parking.

Kryty basen 300m od budynku, sklepy spożywcze 100m od budynku, basen odkryty, rzeka Soła, góralskie karczmy, las, amfiteatr, promenada wzdłuż rzeki Soły, urządzenia do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych bez opłat.

U gospodarzy można kupić świeże pstrągi i karpie. W góralskich karczmach można zjeść niezapomniane placki ziemniaczane z boczkiem pieczone na blasze węglowego pieca, kwaśnice, góralskie jadło itp. W sezonie letnim festyny, dni kultury beskidzkiej, dni Milówki, dni Węgierskiej Górki, Zwiedzanie muzeum Browaru Żywieckiego z degustacją piwa


Copyright 2000 - 2019 | Zaloguj |